Rmxei Hooded јакна жени модни жени лабава печатена качулка џемпер со висок јака со долг ракав џемпер со врвови од руно
Свеж

Rmxei Hooded јакна жени модни жени лабава печатена качулка џемпер со висок јака со долг ракав џемпер со врвови од руно

DEN 285.60

Достапно.

Многу мека, лесна и лесно може да се стави и да се соблече. Зимски јакни за жени фланели јакни за жени блејзер јакни за жени јакни за жени женски зимски палта дождовни јакна жени фланел јакна жени женска зимска јакна женски дожд јакна лесна јакна од дожд загреана јакна жени зип јакна од крзно палто жени за жени мозочен удар и капсија со качулка и јакна со качулка Жени руно јакна жени ски -јакна, женски топлина чуваат јакна памук џебен јакна патент, фустан, палто, палто, во боја, печатење јакна, кратка есенска палто, долго палто, постепено постепено јакна од пот.59 '' Должина : 73cm/28.93 '' ракав : 63см/24,80 '' Должина : 67см/26. Измијте го препорачаното со ладна вода/не бели/виси или не се исуши/миеш со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на облеката. Лесна текстура и мека, лесна и удобна за носење. Стил за појавување : Носете ги овие модни палта со вашите слаби фармерки, шорцеви, фустан или костуми, високи потпетици, чизми за шик изглед во пролет, есен или зима.89'''FEATURES : :polyester✿feature : О-врат, женски елек. Материјал : памук, полиестер.10''size : xxxl САД : 16 Велика Британија : 20 ЕУ : 46 биста : 128cm/50.39 '' Рамената : 53cm/20.74''Size : xl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 116cm/45.38'' Length : 79cm/ 31.38'''size : М САД : 8 Велика Британија : 8 Велика Британија : 8 Велика Британија : 8 Велика Британија : 12 EU : 38 Bust : 104cm/40. Табела со големина : Големина : С САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 98см/38,58 '' Рамо : 43см/16. Можете да носите на работа, забава, коктел, датум или ноќна ноќ, оваа јакна би била најдобриот избор за вас, можете лесно да се облекувате нагоре и надолу.50 '' ракав : 65cm/25. Женски зимски палта јакни за жени Зимски палта за жени женски руно јакни јакни за жени женска зимска јакна женска кошула јакна топла зимска јакна јакна за дожд за жени жени 3/4 ракави размачкана отворена предна кардиганска јакна топло руно јакни за жени потресено тексас јакна јакна копче јакна јакна од јакна од јакна од тексас Жени женски скијачки јакна faux кожна јакна жени, исечени јакна јакни со црвена дожд јакни за атлетски палти со рафли, исечени јога тунични јакна јакна јакна женски култури.03'' Shoulder : 51cm/20. Овој врв е изработен од лесна и мека ткаенина, многу утеха од стил : случајна, мода на мода : се вклопува да се измие : миење на рацете или суво чисто во студ (под 30 степени), не бели, висат за да се исуши од што ќе добиете : 1 женски врвови : Се вклопува во големина за да се измие : ладно миење на рацете, виси или да се исуши, што добивате : 1 врвови на жени.

Детали

Избор на клиенти