Елегантен Цвет Бисер Обетки Обетки Стерлинг Сребрени Иглички Вкусна Кубни Цирконија Кристално Малку Цвет Свадба Обетки Изјава Столпчиња 14к Позлатен Симпатичен Н?
Свеж

Елегантен Цвет Бисер Обетки Обетки Стерлинг Сребрени Иглички Вкусна Кубни Цирконија Кристално Малку Цвет Свадба Обетки Изјава

DEN 143.84

Достапно.

Материјал : Обетките Со Бисерни Обетки Се Изработени од хипоалергични легури и сребрени иглички, поминатиот строг тест на кожата дава без алергија, обетките без никел, розови цветови се безбедни за чувствителна кожа. 14к Позлатени Обетки За Венчавки Големина На Столпчиња : ве Молиме љубезно погледнете ја сликата 2. Љубовник стил засекогаш стилски и класичен обетки обетка обетка срце магично. Лесно да одговара на вашата облека и погоден за запознавање, дружење или секоја пригода. Едноставен и прекрасен дизајн на обликот на срцето, совршен подарок за неа да ја изрази својата љубов во Роденден, Божиќ, Нова Година, Денот На Вљубените, Годишнината. Гаранција : Вашето задоволство е нашата вечна цел. 100% задоволство и гаранција за враќање на парите. Доколку има некакви проблеми со купувањето, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот.

Детали

Избор на клиенти