Рачно изработена Хидрогени Вистински Обетки Од Цветна Смола Со 925 Сребрена Игла
Свеж

Рачно изработена Хидрогени Вистински Обетки Од Цветна Смола Со 925 Сребрена Игла

DEN 3.00

Достапно.

Направено од вистински ливчиња од хидрогени обложени со смола. 925 сребрени иглички за уво. Големина : околу 20мм дијаметар. Поради вистинските цветни ливчиња од природен раст, бојата и обликот на секоја обетка може да варираат. Дојдете со кутија за накит. Обетките се направени од природни ливчиња од хидрогени кои се исушени притиснати. Бојата и текстурата на цвеќињата се целосно зачувани. 925 стерлинг сребрена игла безгрижно, без алергии. Поради вистински цветни ливчиња од природен раст, бојата и обликот на секоја обетка може да варираат, а добиениот производ ќе биде предмет на овие природни варијации.

Детали

Избор на клиенти