Масовно ножици, ножици тешки, ножици со тешки занаетчиски уметнички работи за шиење ножици за шиење
Свеж

Масовно ножици, ножици тешки, ножици со тешки занаетчиски уметнички работи за шиење ножици за шиење

DEN 175.84

Достапно.

Ножици Сите намени : Ножици за сечење хартија, картон, ткаенина, фотографии и многу повеќе. Прецизно сечење, најквалитетни сечила од не'рѓосувачки челик за остар раб и мазен живот на долг сечење. Ножици за занает : Ножици за канцеларии, училишни ножици, ножици за домаќинства, занаетчиски ножици, занаетчиски ножици, ножици на ткаенини, ножици со тешки должни, ножици со лева рака, ножици во училница, ножици на студенти, ножици на наставници, остри ножици, ножици за шиење. Сите ножици за цели : Цврсти и супер остри ножици, одлични за сечење на корап, хартија, фотографии, картон, лесна линија, кожа, ткаенина и други материјали, удобни ножици за канцеларија, дома, занаетчиска соба, училиште, кујна, домаќинство или други прилики. Мали ножици за шиење со сечило со фино дополнување-идеално за сечење на конец и ткаенини за кои е потребно остар снајп. Ножици за сечење на ткаенини : Секој производ е независно тестиран и избран за да ги обезбеди перформансите што ги очекувате. Полесни, посилни и поостри, поудобни! Лесен, но сепак издржлив доволно за секоја секојдневна работа за сечење. Може да се користи за вез, вкрстено бод, ватирање, шиење, занаетчиство и многу повеќе. Масовно ножици : Сет на пакети со повеќенаменски ножици, ќе го сакате! Одлични ножици за враќање на училиште, Божиќни порибници, роденденски подарок, Денот на мајката, сликарство, Денот на Велигден, Денот на благодарноста, забава, идеја за подароци, подарок од училиште. Нашите ножици се идеални за употреба во домот, канцеларијата или училницата. Тие се карактеризираат со остри сечила од не'рѓосувачки челик со рачки кои се специјално дизајнирани. Гроздобер ножици за преносот на гроздобер Фарбрички ножици на високо квалитетни сечила од не'рѓосувачки челик, остри и издржливи. Сместување на ножици за пренесување Vintageembroidery Ножици за шиење се идеални подароци кои сакаат облекување, занаетчиство и се исто така суштински за секоја колекција на облеки. Идеално за некои луѓе кои сакаат везење или DIY, е исто така одличен додаток на лична колекција. Имајќи зашилен раб и остри лопати, може да заштеди време за да ја завршите вашата работа.

Детали

Избор на клиенти