Корал руменило Микро врв 5 инчи модни ножици
Свеж

Корал руменило Микро врв 5 инчи модни ножици

DEN 456.00

Достапно.

Мали, ултра остри и привлечни, ножиците се совршен избор за правење тесни исекотини, брзи снајперии или сечење сложени детали за ткаенината. Шарена, рачка со двојна јамка нуди максимална контрола и ги сместува и десните и левата страна на корисниците-сè додека додавате стил во вашата колекција. Целосна гаранција за живот.

Детали

Избор на клиенти