НОЖ ОД Нерѓосувачки Челик XJJZ - Кујнски Материјали Држач За Нож Држач За Алат Решетка За Нож Решетката
Свеж

НОЖ ОД Нерѓосувачки Челик XJJZ - Кујнски Материјали Држач За Нож Држач За Алат Решетка За Нож Решетката

DEN 1.33

Достапно.

●Материјал : премиум поддршка од Нерѓосувачки челик за долготрајна употреба, мазна, не ја повредува раката, силна и силна, не е лесно да се деформира. ●Дизајн : шупливиот дизајн со 6 процепи го одржува ножот сув и проветрен, со подлога што не се лизга. ●Паралелни Процепи : Паралелни процепи одделни парчиња од ножеви, така што ножевите не се допираат едни со други, помагаат да се заштитат рабовите на сечилото и да се задржат ножевите заострени подолго. ●Лесен за чување : Сите алатки може да се чуваат лесно и безбедно во држачот за нож. Тоа го прави совршен за професионални и аматерски готвачи. ●Сите слотови за ножеви се пошироки, што ви овозможува да соберете поголема разновидност на големини на сечилата (ЗАБЕЛЕШКА : НОЖЕВИТЕ не се ВКЛУЧЕНИ). Поставете се далеку назад на шалтер, тоа ќе ги задржи оние блескави, фасцинантни кујнски секачи подалеку од дофат - и поглед - на децата.Чистиот, модерен изглед на нерѓосувачки челик ќе го надополни секој декор. Дизајнот е исто толку практичен колку и pracетски, заштедувајќи скапоцен простор за шалтер и фиоки во вашиот kitchen.So побрзајте И поставете ЈА вашата нарачка СЕГА за купување без ризик што нема да успее да ве задоволи.Подарете им подарок на пријателите и семејството за свадба, затоплување на куќата, водителка или дипломирање на училиште за готвачи - или за себе,само затоа што! Кујнски држачи за ножеви од нерѓосувачки челик (без ножеви)-задолжителен додаток кој сигурно ќе ве остави да се прашувате како некогаш сте успеале порано!Пакетот вклучува : 1 x држач за нож (без нож)продаваат само главни производи, а не други производипоради различни фактори како што се осветленоста на екранот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од прикажаната слика. Поради рачно мерење, ќе се појави грешка од 1 до 3 см.

Детали

Избор на клиенти