ГЕНИГВ Сет За Нокти Декорација Нога Клипер Сет Нокти Клипер Нерѓосувачки Челик Ноктите Клипер Toolогени Нокти Клипер Нега Алатка
Свеж

ГЕНИГВ Сет За Нокти Декорација Нога Клипер Сет Нокти Клипер Нерѓосувачки Челик Ноктите Клипер Toolогени Нокти Клипер Нега Алатка

DEN 923.20

Достапно.

Ова е збир на уметнички комплет за нокти што може да ги задоволи потребите за секојдневна употреба, вклучително и многу практични додатоци : . Кожната футрола е изработена од стп кожа, а изработката е многу деликатна, исто како и убавото уметничко дело. Не само што е одличен за лична употреба, туку е и одличен подарок за семејството или пријателите. комплетот задоволува различни потреби, така што малата работа за сечење нокти може да додаде и малку среќа во животот!. Задолжителен подарок за домашно патување!. Ова е збир на уметнички комплет за нокти што може да ги задоволи потребите за секојдневна употреба, вклучително и многу практични додатоци : . Кожната футрола е изработена од стп кожа, а изработката е многу деликатна, исто како и убавото уметничко дело. Не само што е одличен за лична употреба, туку е и одличен подарок за семејството или пријателите. комплетот задоволува различни потреби, така што малата работа за сечење нокти може да додаде и малку среќа во животот!. Задолжителен подарок за домашно патување!. Ова е збир на уметнички сет за нокти што може да ги задоволи потребите за секојдневна употреба, вклучително и многу практични додатоци : кожената футрола е изработена од стп кожа, а изработката е многу деликатна, исто како и убавото уметничко дело.Не само што е одличен за лична употреба, туку е и одличен подарок за семејството или пријателите. комплетот задоволува различни потреби, така што малата работа за сечење нокти може да додаде и малку среќа во животот! Задолжителен подарок за домашно патување!Забелешки : тој вистинска боја на предметот може да биде малку поинаква од прикажаните слики веб-страница предизвикана од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.Ве молиме дозволете мало отстапување за податоците од мерењето.Ве молиме дозволете грешка од 2-3 см.

Детали

Избор на клиенти