Маникир 11 парчиња/комплет Машина За нокти Комплет Машина За Нокти Преклопна Торба Нерѓосувачки Челик Алатка За Сечење прсти алатки за маникир машинки за нокти
Свеж

Маникир 11 парчиња/комплет Машина За нокти Комплет Машина За Нокти Преклопна Торба Нерѓосувачки Челик Алатка За Сечење прсти

DEN 0.33

Достапно.

Потопете ги стапалата 15 минути со топла вода; не повредувајте ја повредата на ноктите. Закачете ги двете страни на вродениот нокт на ногата со двете куки на алатот. Користете ја едната рака држете ја средната потпора на алатот, извртувајќи ја навртката за да ја поправите алатката на ноктот на ногата со другата рака. Извадете ги стапалата од водата по 30 минути, почекајте 15 минути за да ги исушите стапалата;. Отстранете го производот и прилагодете ги ноктите на нозете, можете да наполните медицински памук под закосените нокти за да спречите враќање. Потопете ги стапалата 15 минути со топла вода; не повредувајте ја повредата на ноктите. Закачете ги двете страни на вродениот нокт на ногата со двете куки на алатот. Користете ја едната рака држете ја средната потпора на алатот, извртувајќи ја навртката за да ја поправите алатката на ноктот на ногата со другата рака. Извадете ги стапалата од водата по 30 минути, почекајте 15 минути за да ги исушите стапалата;. Отстранете го производот и прилагодете ги ноктите на нозете, можете да наполните медицински памук под закосените нокти за да спречите враќање. Потопете ги стапалата 15 минути со топла вода; не повредувајте ја повредата на ноктите.Закачете ги двете страни на вродениот нокт на ногата со двете куки на алатот.Користете ја едната рака држете ја средната потпора на алатот, извртувајќи ја навртката за да ја поправите алатката на ноктот на ногата со другата рака.Извадете ги стапалата од водата по 30 минути, почекајте 15 минути за да ги исушите стапалата;Отстранете го производот И прилагодете ги ноктите на нозете, можете да наполните медицински памук под закосените нокти за да спречите враќање.Кутии за нокти поставени со комплетни функции уредни и уредни, отпорни на прашина и пренослив интимен дизајн на заоблен агол, безбедни и не повредени раце 1. Ве молиме, потсетете се дека поради светлосни ефекти, поставки за осветленост/контраст на мониторот итн., може да има некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка. 2. Точка Мерка со рака, тоа би можело да биде 1-3 см различни, вашиот вид разбирање ќе биде многу ценет.

Детали

Избор на клиенти