ЈАХ Машинки За Нокти Машинки За Нокти Одговараат на 16 парчиња Ножици Преклопете Торба-Алатка За Датотеки За Маникир За Убавина
Свеж

ЈАХ Машинки За Нокти Машинки За Нокти Одговараат на 16 парчиња Ножици Преклопете Торба-Алатка За Датотеки За Маникир За Убавина

DEN 0.33

Достапно.

Со кутија за складирање, полесно е да се организира и носи. Многу погоден за професионални салони и домашна употреба. Таа е погодна за сите возрасти и унисекс. Совршен подарок за семејството и пријателите. Различни алатки можат да ги задоволат вашите различни потреби, вклучувајќи нега на раце, нега на лице и нега на стапала. Ви помага да го исечете и измазнете работ или површината на вашите нокти. Тоа може да ги реши проблемите со лицето и да ги намали веѓите. Боја : кафеава, сина : 13,8*11см тежина : 235гит е лесен за чистење и нема лесно да ' рѓосува.Со кутија за складирање, полесно е да се организира и носи.Многу погоден за професионални салони и дома use.It погоден е за сите возрасти и унисекс. Совршен подарок за семејството и пријателите.Различни алатки можат да ги задоволат вашите различни потреби, вклучувајќи нега на раце, нега на лице и нега на стапала.Ви помага да го исечете и измазнете работ или површината на вашите нокти. Тоа може да ги реши проблемите со лицето и да ги намали веѓите.Пакетот вклучува : 1 комплет алатки за маникирпоради различни поставки за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.Ве молиме дозволете мали разлики во големината поради рачни мерења.Пакетот вклучува само главен производ.

Детали

Избор на клиенти