Здрави Раси Куче Де Бордо Отсечени Каснувања Говедско Рецепт Куче Третира 5 мл
Свеж

Здрави Раси Куче Де Бордо Отсечени Каснувања Говедско Рецепт Куче Третира 5 мл

DEN 1.00

Достапно.

УСДА Сертифициран Органски, Не-Гмо Потврден. Главната состојка е органско говедско месо! Без пченица, пченка или соја!. Совршени третирања за обука со големина на залак направени во мали серии за свежина, квалитет и безбедност!. НАПРАВЕНИ ВО САД! Купете со доверба! Сите Производи За Здрави Раси се направени во федерално регулирани производствени капацитети. Сите употребени суровини се со највисок квалитет и се оценуваат за чистота и потенција пред употреба. Здравите Раси нудат асортиман на производи за кучиња, вклучувајќи здравствена заштита, чешлање, стоматолошка заштита и задоволства за над 200 раси! Бидете сигурни да ја пребарувате вашата раса! Кликнете На хиперврската Здрави Раси погоре за да ја видите нашата продавница. Одлична политика за услуги на клиентите и враќање. 100% гарантирано задоволство. УСДА Сертифициран Органски, Не-Гмо Потврден. Главната состојка е органско говедско месо! Без пченица, пченка или соја!. Совршени третирања за обука со големина на залак направени во мали серии за свежина, квалитет и безбедност!. НАПРАВЕНИ ВО САД! Купете со доверба! Сите Производи За Здрави Раси се направени во федерално регулирани производствени капацитети. Сите употребени суровини се со највисок квалитет и се оценуваат за чистота и потенција пред употреба. Здравите Раси нудат асортиман на производи за кучиња, вклучувајќи здравствена заштита, чешлање, стоматолошка заштита и задоволства за над 200 раси! Бидете сигурни да ја пребарувате вашата раса! Кликнете На хиперврската Здрави Раси погоре за да ја видите нашата продавница. Одлична политика за услуги на клиентите и враќање. 100% гарантирано задоволство. Здрави Раси Отсечени Каснувања Говедско Рецепт Куче Третира се сосема природен начин за лекување на вашето куче на нешто вкусно. Направени со сите органски состојки, кучињата го сакаат вкусот исто колку што сакате да знаете што точно јаде вашето куче. Органското говедско месо е главната состојка, и како и сите Здрави Раси органски задоволства за кучиња, овие здрави закуски се прават без пченица, пченка или соја. Здравите Раси прават совршени оброци со големина на залак.

Детали

Избор на клиенти