Colk Custom LED неонски знаци, персонализирани големи неонски светла потпишуваат акрилна буква Зборот за свадба роденденска забава домашна соба продавница лого бар роде
Свеж

Colk Custom LED неонски знаци, персонализирани големи неонски светла потпишуваат акрилна буква Зборот за свадба роденденска

DEN 255.84

Достапно.

Совршен за домашен декор и wallидна уметност. Логото доаѓа во најразлични големини и е достапно во 11 прекрасни бои. Може да се користи и за канцеларија, домашен бар, човечка пештера, украси за продавници. [Високи безбедни материјали] Нашите неонски знаци изработени од флексибилни силиконски LED ленти со ленти и акрилна задна плоча, прилично цврсти не слаби, тоа е многу безбедно и издржливо. Можете да ги користите завртките и синџирите обезбедени од нас за да ја обесувате прилагодената светлина на неонски знаци на wallидот или прозорецот и така натаму. [Лесно за работа] Овој производ доаѓа со Crystal Line, DC12 V 6 Aadapter, само монтирање и приклучување. [Совршени подароци и декор за домови] LED неонски знак светло Совршена декорација за вашата спална соба, дневна соба или која било област за рекреација. Само кликнете на „Прилагодете сега“, ќе добиете уникатни неонски светла на личност што ви припаѓаат само. Совршен за домашен декор и wallидна уметност. Само кликнете на „Прилагодете сега“, ќе добиете уникатни неонски светла на личност што ви припаѓаат само. [Врвна занаетчиство] Персонализираните LED неонски светла се рачно изработени, со внимателно внимание на сите детали. Кул и мазен допир осветлен од околните неонски знаци на светлина, во споредба со традиционалните стаклени неонски светла, таа е посветла, побезбедна, издржлива, заштеда на електрична енергија, без бучава, без топлина, лесен за употреба во различни сцени. Со затемнување , После поврзано, притиснете го копчето за напојување за да го осветлите неонскиот знак, притиснете го копчето со стрела за да ја прилагодите осветленоста. [Високи безбедни материјали] Нашите неонски знаци изработени од флексибилни силиконски LED ленти со ленти и акрилна задна плоча, прилично цврсти не слаби, тоа е многу безбедно и издржливо.

Детали

Избор на клиенти