8 Дрвена Буква V Недовршени, Седло Торба Фонт, Занает Исечоци 1-8 Дебели
Свеж

8 Дрвена Буква V Недовршени, Седло Торба Фонт, Занает Исечоци 1-8 Дебели

DEN 2.33

Достапно.

Брзо Свртување - Не сакате да чекате засекогаш За Сопствена Работа? Не гледај понатаму! Се гордееме со нашето брзо време на производство затоа што знаеме дека ви треба брзо купување!. Отпорен на влага - ова HDF дрво има водоотпорни својства. Совршено ако планирате да користите на отворено. Нашето Дрво е подебело и поцврсто од нашите конкуренти. Други компании користат тенко, слабо дрво. Ние нудиме многу повисок квалитет!. Подготвен За Сликање-со мазна завршница, вашиот производ е подготвен за сликање. Не грижете се за испакнатини или падови додека сликате. Лесно насликани и подготвени за декорација. Светло БЕЗ Брусење-Поради природата на овој материјал, доаѓа со мазна завршница. Ние го брусеме секое парче за да немате и вие. Фонт за седло-Недовршено Дрвено Писмо - овој Фонт Во Западен Стил сигурно дава изјава! Тоа е широк и храбар и лесно насликани! Совршен ЗА самостојни проекти, Училишни Проекти, Домашен Декор и многу повеќе!.

Детали

Избор на клиенти