Јарденфун 400 парчиња Фигури На Дрвен Чип Играчки За Деца Декор За Закачување На Ѕид Налепници За Свадбени Белешки Дрво Numberпски Број Исечок Број На Дрво Расфрлање На
Свеж

Јарденфун 400 парчиња Фигури На Дрвен Чип Играчки За Деца Декор За Закачување На Ѕид Налепници За Свадбени Белешки Дрво Numberпски

DEN 1252.80

Достапно.

ДЕКОРАЦИОНИ ПАРА САЛАС ДЕ КАСА можете да направите убави украси преку сопствената имагинација. УКРАС ЗА ДЕЦА лесно е да се украсуваат и обојат, а ПРОЦЕСОТ НА САМОДОВЕРБА на детето ќе биде полесен. ДОМАШНИ ОРНАМЕНТИ креативниот дизајн е жив и интересен. Тоа е многу добра декорација САМ и може да им обезбеди на вашите деца радосно време за графити. ДОМАШНИ НАЛЕПНИЦИ направен е со извонредна изработка, со мазни рабови и удобен допир, така што вашето дете може да го користи со доверба. РАЧЕН ДЕКОР со техника на сечење, овие дрвени форми имаат мазен допир. Список на пакети 400 х Броеви Карактеристики На Дрвени Чипови-Боја : Детски Едукативни Броеви Во Боја На Дрво - можете да го користите овој дрвен чип САМ на имагинацијата и рачните вештини НА Вашите деца. - Лесно е да се украсуваат и обојат, а ПРОЦЕСОТ НА САМОДОВЕРБА на детето ќе биде полесен број налепници. - Интересните дрвени украси САМИ по себе се одлични реквизити родител-дете кои ќе ви донесат радост на вас и на вашите деца развојни играчки. - Големина : Прибл. 2.00Х1, 80Х0, 50см / 0, 79Х0, 71Х0 Броеви Во Облик На Графити чипови. - Материјал : Дрвени Дрвени Занаети САМИ-Изработени од безбеден, нежен дрвен материјал, вашето дете може Да го користи Со мир НА умот САМИ Рачно изработени Парчиња. - Креативниот дизајн е жив и интересен . Тоа е многу добра декорација САМ и може да им обезбеди на вашите деца радосни графити временски број парчиња дрво.Опис на стоки играчки За Загатки дали барате некои уникатни украси за вашата божиќна забава? Овој дрвен дизајн парчиња се вашиот најдобар избор.занает играчки можете ДА НАПРАВИТЕ различни занаетчиски украси за вашиот дом и канцеларија.Самостојни Броеви Украси добар избор за подарок за вашите пријатели и ќе им се допадне.

Детали

Избор на клиенти