Черепот Исечете Ноќта на Вештерките Партија Закачалка Врата Плашлив Недовршени Дрво Мдф Облик Платно Стил 4
Свеж

Черепот Исечете Ноќта на Вештерките Партија Закачалка Врата Плашлив Недовршени Дрво Мдф Облик Платно Стил 4

DEN 0.67

Достапно.

Секој исечок се произведува од 1/4" дебел МДФ и се сече во куќата со нашите прецизни цпу машини и ласери. Користете боја, маркери, боички, лепак, сјај, мозаик, акрилна течна боја, хартија, лента и винил за украсување на овие разноврсни мешани медиумски површини. Контактирајте не за повеќе детали. Овој исечок е одлично занаетчиско парче кое е подготвено за украсување. Дали Ви Треба Нешто Друго? Ви треба нешто направено по нарачка? Достапни се и сопствени дизајни и големини. Одлични се за занаети за забави и домашен декор. Контактирајте не за детали или може Да поднесете Формулар За Барање За Сопствен Дизајн. Секој исечок се произведува од ДЕБЕЛ МДФ од 1/4 инчи и се сече во куќата со нашите прецизни машини за ЦПУ. Достапни се и сопствен дизајн и големини. Погледнете ги нашите нови мешани медиумски површини со посета на нашата продавница! ●Испорака ние нудиме БРЗ И БЕСПЛАТЕН превозот. Instagram Facebook, Придружете Се На Нашата Група На Големо На Facebook, Следете Не На Твитер, Видете Не На Instagram, Следете Ги Нашите Табли На Pinterest! `+Политика ЗА ВРАЌАЊЕ Доколку одлучите да го вратите нашиот производ, има до 20% надоместок за обновување на сите приноси. Големината на оваа ставка се мери од нејзините најшироки точки. * САД НАПРАВИЈА-Секое парче е Направено во САД овде во Разновидна Обработка на Дрво. Одлични се за занаети за деца од сите возрасти. Тие прават одлични закачалки за врати, домашен декор или украси за секоја посебна пригода. Замислете кој било производ што би сакале да го исечете од квадрат во големината што ќе ја изберете.

Детали

Избор на клиенти