Mylittlewoodshop - Pkg На 6-Мушка Овални - 3/4 Долги од 1/2 инчи Широк со 5/32 Дупка Недовршени Дрво
Свеж

Mylittlewoodshop - Pkg На 6-Мушка Овални - 3/4 Долги од 1/2 инчи Широк со 5/32 Дупка Недовршени Дрво

DEN 480.00

Достапно.

Овие форми Се Овални Со Мушка-долги 1/2 инчи со недовршено дрво со 5/32 дупки и се дизајнирани, исечени и произведени Од Mylittlewoodshop2. Целото дрво е уредно спакувано во проѕирни пластични кеси со затворање со патент за подобра организација и лесна употреба и складирање. Дрвени парчиња се сече јавор дрво. Одлично за изработка на накит и наставници проекти И СВАДБА САМИ ИЛИ направете го тоа сами свадби кутии во сенка или направете го тоа сами свадба И украси За Денот На Свети Патрикс На 17 Март, Валентин, Божиќ. Одлично за изработка на проекти. Оваа листа е Од Милитлвудсхоп и овие дрвени форми на недовршени парчиња дрво се исечени од јаворово дрво. Изработката и квалитетот на недовршените дрвени вртења се прекрасни. Недовршеното дрво може да биде толку разноврсно. Можете да го оставите природно или недовршено, дамка, нанесете миење, декупација, користете обоени моливи, шарпи или маркер, акварел, печат на неа, боја со акрилна боја, металик, бисерна завршница. Можете дури и да го обоите дрвото. Целото дрво е уредно спакувано во проѕирни пластични кеси со затворање на зиплок за подобра организација и леснотија на користење и складирање.

Детали

Избор на клиенти