Олреко дете белезници за мали деца, снежни ракавици, деца белезници зимски водоотпорни бебиња зимски белезници thinsulate дете скијачки нараквици
Свеж

Олреко дете белезници за мали деца, снежни ракавици, деца белезници зимски водоотпорни бебиња зимски белезници thinsulate дете

DEN 1.00

Достапно.

100% полиестер. Затворање на тока. Само миење на рацете. Водоотпорна ширина (W) се мери низ подрачјето на палма во најшироката точка : 1-2 години (4,10 "L, 3,25" W); 2-3 години (4,50 "L, 3,50" W); 3-4 години (4,90 "L, 3,70" W); 5-7 години (5,75 "L, 4,00" W). Погодни прилики : Детските белезници од снег се убави термички додатоци за мали деца во зима и особено погодни за зимски активности на отворено, како што се изградба на снежен човек, борби со снежни топки, уметничко лизгање, итн. Покрај тоа, овие бебешки ракавици за бебиња се исто така одлични подароци за бебиња во Роденден, Божиќ и Нова Година или други посебни денови. Известување. 1. Ве молиме, разберете поради рачното мерење може да има неизбежни отстапувања. 2. Бидејќи различни компјутери различно прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведените слики, благодарам за разбирањето.

Детали

Избор на клиенти