Хонпрад женски шорцеви со џебови обични панталони за жени џебови кои работат со шорцеви за обука јога со високи половини панталони
Свеж

Хонпрад женски шорцеви со џебови обични панталони за жени џебови кои работат со шорцеви за обука јога со високи половини панталони

DEN 3.33

Достапно.

100% полиестер. Увезени. Машинско миење. Како да се измие : миење на рака ладно, виси или суво. Пол : жени. Белешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и може да не ја одразува точно вистинската боја на примената предмети. Сезона : Пролет, лето, есен. Должината е совршена. Не е непрестајно, но доволно е долго да останете ставени таму каде што не се возат нагоре и не добивате гушкање. Панталони за жени џебови кои работат обука за жени контролни шорцеви јога панталони половината Абдомен Висока јога панталона : женски стилски и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави.1 x краткорочно да се измие : рачно миење ладно, виси или се сува. Стил : Обичен спортот : одговара точно на големината : пролет, лето, есенско изработено со ткаенина за пиење, шорцеви брзо се сушат кога ќе се навлажни. Нота : Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, фотографијата на производот е илустративна и може да не ја одразува вистинската боја на примената предмети . Окажување : Даликофт ткаенина ве прави поудобно. Должината е совршена. Не е непрестајно, но доволно е долго да останете ставени таму каде што не се возат нагоре и не добивате гушкање. Боја : Зелена големина на армијата : Малите промоции можат да варираат во зависност од бојата/големината.

Детали

Избор на клиенти