Морфору Злато Блескав Цвет Девојка Свилен Сатен Кимоно Наметка Еднобојна Детска Облека За Свадба Спа Партија, Кратко
Свеж

Морфору Злато Блескав Цвет Девојка Свилен Сатен Кимоно Наметка Еднобојна Детска Облека За Свадба Спа Партија, Кратко

DEN 1.33

Достапно.

Сатен. Затворање на вратоврската. Миење Раце Само. ОДЛИЧЕН ЦВЕТ ДЕВОЈКА ОБЛЕКА ЗА СВАДБА : Убава кимоно облека дизајн. Оваа облека за цветна девојка ќе биде совршена за девојче да ја носи за свадбената веселба; и тоа е одлична наметка што треба да ја фрлите додека вашето дете се лежи во куќата откако ќе излезе од туш. ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО ДЕВОЈКИ СО ВИСИНА ОД 27" до 51" : ние обезбедуваме големини се движи од 4 до 14. Повеќето девојки со висина од 27" до 51 " ќе добијат добро прилагодена наметка преку прилагодување на вратоврската на половината. Ве молиме погледнете ги сликите на производот оставени за детали за големината. СИМПАТИЧНА и МЕКА : користевме свилен и живописен сатенски материјал за да создадеме прекрасен изглед наметка што се чувствува супер мека и мазна против кожата на девојчињата. Никогаш нема да зажалите што ја купивте оваа облека за девојки за вашата свадбена забава!. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ : овие детски облеки за девојчиња остануваат во одлична состојба и нема да изгубат боја дури и откако ќе се измијат многу пати. Само испарете ги детските сатенски наметки за девојчиња пред да ги носите за специјални прилики (свадба и спа забава и роденден), а свилената наметка ќе изгледа одлично за девојче!. ДОБРА ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИТЕ : МОРФОРУ секогаш ќе понуди одличен квалитет наметка по најдобра цена!. ОДЛИЧЕН ЦВЕТ ДЕВОЈКА ОБЛЕКА ЗА СВАДБА.

Детали

Избор на клиенти