Симпатична 3д Цртан Филм Ѕид Налепници Детска Спална Соба Ѕид Налепници Голем Реален Ѕид Декор За Деца Игротека Спална Соба Дневна Соба Бебе Расадник Декор Подароц
Свеж

Симпатична 3д Цртан Филм Ѕид Налепници Детска Спална Соба Ѕид Налепници Голем Реален Ѕид Декор За Деца Игротека Спална Соба

DEN 239.84

Достапно.

[Големина И Пакет]- голем 3д Цртан Филм Ѕид Налепници пакет вклучува 1 лист, има големина од 15, 7Х31, 5 инчи. Можете да го залепите овој производ според вашите желби и дизајнот на ѕидот.Може слободно да се совпадне со други ѕидни налепници за да ви даде фантастичен 3д визуелен ефект. [Врвен Квалитет]- Ѕидните налепници се направени од висококвалитетна технологија за дигитално печатење винил поддржува живописни и долготрајни бои нетоксични и водоотпорни без мирис. [Совршен Домашен Декор] - Му Дава на вашиот дом свеж изглед и создава волшебна и релаксирачка атмосфера. Совршен подарок за вашите деца, пријатели, љубовници итн. [Лесно за инсталирање]-Чувајте ја површината сува и чиста пред да ја ставите налепницата.Користете мека крпа или кредитна картичка за да притиснете ѕидни налепници на ѕидот за да ги исцедите сите меурчиња. [Апликација За Која било мазна површина]- овие налепници за прозорци работат на која било мазна површина, како што се плочка, стакло, мазен ѕид, лизгачка стаклена врата, излог и така натаму. Пред да го залепите на прозорецот, проверете дали површината е чиста и мазна. Се препорачува да не ги лепите на прозорецот на автомобилот, бидејќи високата температура ќе предизвика нивно намалување или паѓање. [По Продажбата На Услуги]- Ако не сте задоволни со купувањето или имате какви било проблеми при инсталацијата, слободно контактирајте не; ние ќе ви одговориме и ќе ви помогнеме да го решите проблемот за прв пат.

Детали

Избор на клиенти