Рико Мак Секундарно Лого Мали Статични Налепници
Свеж

Рико Мак Секундарно Лого Мали Статични Налепници

DEN 1512.00

Достапно.

Произведено во САД или Увезено. Малите Статички Налепници за Прицврстување изгледаат одлично на секој прозорец на возилото. Изграден од издржливи надворешни винилни материјали за долготрајна употреба. Украсени со задебелени букви и живописни графики во боја на тимот. Може лесно да се нанесе на секое возило или на друга тврда површина. Официјално Лиценциран; Направени во САД. Покажете го вашиот тим фандом со Оваа Мала Статична Налепница за Прицврстување Од Рико Индустри. Оваа Мала Статичка Налепница изгледа одлично на секој прозорец на возилото. Изграден е од издржливи винилни материјали на отворено за долготрајна употреба и Е Украсен со задебелени и живописни графики во боја на тимот. Лесно може да се примени на секое возило или друга тврда површина. Направени ВО САД, и го прави за голем подарок!.

Детали

Избор на клиенти