Полица за Монтирање На Ѕид за Убавина, Декоративна Полица За Ѕидни Книги Поставена Висечка Решетка За Цвеќе Без Удар За Дневна Соба Или Спална Соба-А
Свеж

Полица за Монтирање На Ѕид за Убавина, Декоративна Полица За Ѕидни Книги Поставена Висечка Решетка За Цвеќе Без Удар За Дневна

DEN 2271.84

Достапно.

Измерете ги дупките за завртката, А Потоа означете ги на ѕидот. Заштеда на простор : Оваа Висечка Компактна Полица За Дизајн ќе Ви Даде Можност Да Декорирате Без Да Заземате Премногу Простор, Ефикасно Да Ги Искористите Ѕидовите и Да се Ослободите од Нередот Што Седи на Масичката, Држачот За Медиуми или подовите. Покажете Ги Вашите Слики За Одмор На Стилски Начин и Бидете Завидливи На вашите пријатели. Можете да ја користите аголната полица насекаде, без разлика дали е во дневната соба, канцеларијата, спалната соба, бањата, расадникот, ходникот или кујната, дневната соба, работната соба, спалната соба, бањата, книгите, за Цд-А, цвеќиња и други ситници. Совршена големина за прикажување на стоки со големо вчитување : полица за монтирање На Ѕид доволно далеку од ѕидот до пур книги/Доволно големина за редовна големина на садот. Упатства за нега : избришете го со влажна крпа и благ чистач. Најдобро За : Може да закачи една слика или да создаде комплетен декоратор изглед За само неколку минути Совршен За прикажување на вашите омилени книги, колекционерски предмети.Максимално вчитување : 15 кг. Добро за фотографии, играчки, награди, ЦД-а, видеа, украсни предмети и многу повеќе Го Подобруваат вашиот домашен декор Со оваа атрактивна полица Одлично за да ги нагласите Вашите скапоцени спомени Карактеристики На Производот : Може да се закачи со вертикалните страни нагоре или надолу, според ефектот што сакате да го создадете со вертикалните страни нагоре, тоа е како да имате вградена книга со нејзината современа црна завршница, тие се идеален акцент За Секој Простор За живеење Креативниот дизајн и решението за заштеда на простор за мали области Го прави користењето на просторот ефикасно идеален акцент за секој простор за живеење проширете го ДОСТАПНИОТ простор додека додавате класичен изглед На вашиот декор Создадете Свој личен ѕиден дисплеј користејќи корнизи заедно или одделно. Функционално : постојат бескрајни можности со оваа полица за прикажување рамка за слики, можете да ја користите во вашата расадник за да ги прикажете омилените книги на вашите деца, во вашата трпезарија за да ги прикажете вашите омилени книги за готвење или во вашата кујна за да ги организирате вашите зачини и оставата, чајната кујна. Избришете ја со чиста крпа. Лесен начин за инсталација : лебдечките полици за коцки лесно се инсталираат за неколку минути.

Детали

Избор на клиенти