Дизајн Скинц Животински Простор Мермер Агат Сјај Налепница Налепница Отпорна На Гребење Покривка На Кожата Компатибилна со Дизни Меџик бенд+
Свеж

Дизајн Скинц Животински Простор Мермер Агат Сјај Налепница Налепница Отпорна На Гребење Покривка На Кожата Компатибилна со Дизни

DEN 3.00

Достапно.

Овие се исклучително лесни за нанесување, и кога ќе се уморите од еден дизајн, само излупете го и плескајте нов на него. Прилично кул, а? Чисто е, едноставно е и така треба да биде. ПРЕЦИЗНО ВКЛОПУВАЊЕ* / / оваа кожа цврсто се вклопува како ракавица на облините на Вашиот Дизни Магичен Бенд 1 без додавање на големо. ПРЕЦИЗНО ВКЛОПУВАЊЕ* / / оваа магична лента 1 кожа цврсто се вклопува како ракавица на облините на вашата лента без додавање на големо. Дизни е заштитен знак На Дизни.буквално.

Детали

Избор на клиенти