Зделка Макс Налепници Померанец Љубов Силуета Налепница Лаптоп Автомобил Лаптоп 5.5
Свеж

Зделка Макс Налепници Померанец Љубов Силуета Налепница Лаптоп Автомобил Лаптоп 5.5

DEN 63.84

Достапно.

Направено Од Висококвалитетен Винил. Гарантирано за 5 години. За внатрешна или надворешна употреба. Направено Од Оракал 651 Винил. Произведено во САД. Направено Од Висококвалитетен Винил. Гарантирано за 5 години. За внатрешна или надворешна употреба. Направено Од Оракал 651 Винил. Произведено во САД. Ова е висококвалитетен винил налепница што може да се залепи на вашиот автомобил, тетратка, компјутер или речиси секоја мазна чиста површина. Налепницата е една боја без позадина како што е прикажано. Може да се користи во внатрешни и надворешни апликации. Користениот винил е отпорен НА УВ и вода и ќе трае многу години без избледување, лупење или пукање. Детални и илустрирани упатства за апликација се вклучени со секоја нарачка.

Детали

Избор на клиенти