Подземно Печатење Тропски Палми-Одмор Лето Релаксација Винил Налепница Налепница | 4 Висок | Црн
Свеж

Подземно Печатење Тропски Палми-Одмор Лето Релаксација Винил Налепница Налепница | 4 Висок | Црн

DEN 127.20

Достапно.

ИЗДРЖЛИВИ Нашите винил налепници се направени од врвот на линијата издржливи материјали и ќе траат неколку години. Совршен за вашиот автомобил, лаптоп или дури и како декорација на ѕид!. ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашите винил налепници одат лесно и мазно. Само отстранете ја подлогата, притиснете ја налепницата на предметот што сакате да го разубавите и измазнете со кредитна картичка, откако ќе се притиснат меурчињата извадете го предното лепило и добро сте да одите! Ако сакате се релаксиравте на рајот на тропскиот остров некаде во средината на летото со сончев тен и даска за сурфање фатете ја оваа налепница!. ВИНИЛНИТЕ налепници за Повеќенаменско Подземно Печатење се навистина повеќенаменски! Тие се прилепуваат на прозорците и браниците на автомобилот без да ја оштетат бојата. Овие налепници се одлични и за прозорците на Лаптопот и домот! Тие дури и се држат до ѕидовите како украси. Напредното лепило на овие е исто така одлично за отстранување. Нема да ја оштети бојата или стаклото, нема ниту неуредни остатоци!. ГАРАНТИРАНА 100% Гаранција За Задоволство во рок од 30 дена од купувањето. Ако од која било причина воопшто сте незадоволни од нашиот производ кажете ни и ние ќе работиме да го направиме правилно!. Ние овде на Подземно Печатење сме посветени на нашата кауза : нема здодевни маици! Покажете ги вашите хоби, претставувајте ги вашите локални тимови или пронајдете го тој совршен подарок за некој посебен. Проверете го нашиот каталог на врвни графички отпечатоци и подгответе се да се изразите во удобност и стил!.

Детали

Избор на клиенти