Накит Со Картички за пораки, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализирана Лента За Подароци, На Мојот Најдобар Пријател На Денот На Вашата Венчавка Подарок Од Пријател Д
Свеж

Накит Со Картички за пораки, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализирана Лента За Подароци, На Мојот Најдобар Пријател На Денот На

DEN 559.84

Достапно.

Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Тоа не е мала ставка, но големо изненадување за вашата љубов!. ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Убаво Изработено - ова е подарок што сигурно ќе се цени во годините што доаѓаат! Големината е соодветна за сите возрасти, и вкусна и за мажите и за жените. Не можеш да ставиш цена на значајни подароци. ИНСПИРАТИВНА ПОРАКА КАРТИЧКА : Порака Картичка Накитот претставува нераскинлива врска помеѓу две души. надградба на махагони стил кутија на располагање. Нашите ѓердани нема лесно да се оцрнат и да се лупат. што чекаш. ДЕТАЛИ за приврзок, синџир и сите компоненти направени со највисок квалитет 18к злато исполнето за златна завршница или ладен хируршки челик за сребрена завршница. Ако не сте воодушевени од овој издржлив и корисен Рачно Изработен Ѓердан, вратете го за 100% враќање на куповната цена. # Овој убав полиран ѓердан не остава сомнеж во нејзиниот ум за вашите вистински чувства. Време на производство : 3-5 време за испорака на работен ден : 3-5 работен ден. Димензии на приврзок : - Висина 0,6 icnh (1,5 см) -Ширина 1,1 icnh (2,7 см). Димензии на приврзок : - Висина 0,6 icnh (1,5 см) -Ширина 1,1 icnh (2,7 см). Овој симбол на вечна љубов е засекогаш омилен и трендовски насекаде. ГАРАНЦИЈАТА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ обезбедува задоволство на клиентите. Обичај Направен во САД. Ако не сте воодушевени од овој издржлив и корисен Рачно Изработен Ѓердан, вратете го за 100% враќање на куповната цена. # Симпатичниот дизајн го кажува зборот "љубов" во разигран курзивен фонт. МАТЕРИЈАЛИ И ГОЛЕМИНА : овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран хируршки челик. Кабелскиот синџир мери 18 инчи со продолжување од 4 инчи и се прицврстува со затворач од јастог. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Тоа не е мала ставка, но големо изненадување за вашата љубов!. Обичај Направен во САД. Притиснете го копчето"" НАРАЧАЈ " сега! Благодарам!!!. ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашата персонализација или вашата фотографија, а потоа завршете ја вашата нарачка. доаѓа со порака картичка со велејќи како во првата слика. БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМЕН : Нашиот накит доаѓа со подарок со врвен квалитет со специјална порака. Ја прави најдобрата внимателен подарок за вашата ќерка За Божиќ, Свадба, Роденден, Денот На Мајката или "само затоа што" подарок.

Детали

Избор на клиенти