Конектори 2,5 инчи SATA до USB3.0 HDD куќиште за мобилен хард диск за SSD надворешно складирање HDD кутија со USB3.0/2.0 кабел ABS -
Свеж

Конектори 2,5 инчи SATA до USB3.0 HDD куќиште за мобилен хард диск за SSD надворешно складирање HDD кутија со USB3.0/2.0 кабел

DEN 962.88

Достапно.

Описи : 2,5-инчен алуминиум SATA хард диск кутија : приклучок и играјте повеќекратна инсталација без погон на погон. Disk SSD е универзален. Овој производ го поддржува само хард дискот SATA интерфејс. Брзината на преносот е 450m/s, а на 1 G -датотеките им треба само 3 секунди. Не работи за 3 минути, автоматско и брзо спиење, продолжувајќи го услужниот живот на тврдиот диск. Инсталација и лесно работење.Пецифијации : Име на производот : 2,5 инчи алуминиумски легури мобилен хард диск боксер : алуминиумски легура на легура на бои : црна, сребрена, сина и редукција димензии : 13см* 7,5см* 1.3см. Порт механички тврд диск и цврста состојба на тврда состојба со дебелина од 9,5 mm или интерфејс за помалку транспаренција : Надворешен (USB3.0 Компатибилност наназад USB2.0) Внатрешна (SATA Serial Port) Брзина на пренос : Теоретска брзина 5 Gbpssupported системи : Windows XP/2000/7 /8/10/vista/linnux/Mac OS или список со пренасочување : кутија за хард диск+кутија за пакување+кабел за податоци+алатка за завртки+торба за прашина+заштитна подлога за сунѓер (Забелешка : Сите неискористени нови хард дискови мора да бидат иницијализирани пред да можат да се прикажат . : ИНГ и големо.

Детали

Избор на клиенти