Водоотпорен MP3 плеер за пливање со клип, Agptek S19 8GB IPX8 водоотпорен музички плеер со Bluetooth и подводни слушалки
Свеж

Водоотпорен MP3 плеер за пливање со клип, Agptek S19 8GB IPX8 водоотпорен музички плеер со Bluetooth и подводни слушалки

DEN 879.84

Достапно.

【100% водоотпорен】 Патентиран дизајн со највисок водоотпорен рејтинг на IPX8. Додека повеќето водоотпорни MP3 плеери се прилично стабилни, важно е да се грижите за вашиот уред за да обезбедите долг животен век. 【Слушање музика насекаде】 Краткиот кабел е совршен за пливање. 【Хидродинамички дизајн】 Сите наши производи се ергономски дизајнирани за целите на употреба во вода. Тие се патентирани со приклучок за запечатување на печат што ќе ги намали сите проблеми со USB-врската и долгорочната корозија. Безжичен опсег 30ft/10m. Бонус не-водоотпорен кабел за продолжување е за други активности како што се трчање. Ние презентираме кабел за продолжување на слушалките. Особено по потопување во морска вода, најдобро е да се мие со чиста вода, а потоа да се исуши. Ние презентираме кабел за продолжување на слушалките. Постојат неколку важни фактори што треба да се земат предвид при одлучувањето за кој модел на подводен и водоотпорен MP3 плеер да го купи. Клипот може лесно да се прикачи на вашите очила, костим за капење или шорцеви од табла. Белешка : Bluetooth не работи под вода. Ве молиме, не заборавајте да го прочитате упатството внимателно пред употреба. 【Висока компатибилност и лесна за употреба】 Поддржува музика на Apple i Tunes (M4a) и сите други MP3, WMA, FLAC, формати на мајмун. [За квалитетна инспекција, ние ќе изградиме 3 музика во секој играч, ве молиме, не грижете се, сè што добивате се нови артикли. Компактниот и компактен MP3 е погоден за сите спортови!. Безжичен опсег 30ft/10m. Bluetooth може да се поврзе само со мобилни телефони, Bluetooth не работи под вода. 【Слушање музика насекаде】 Краткиот кабел е совршен за пливање. Можете да преземете од компјутер без потреба да се конвертирате во MP3 формат. Бонус не-водоотпорен кабел за продолжување е за други активности како што се трчање. 【100% водоотпорен】 Патентиран дизајн со највисок водоотпорен рејтинг на IPX8.

Детали

Избор на клиенти