Рефлекторот на Godox AD-R6 приближно 7 Стандарден модификатор на светлината на Bowens Mount Light For Godox AD400Pro AD600B AD600Pro AD600BM MS200 MS300 SK400II SK300II Flash Flash Flash SL60W VL150W видео светло
Свеж

Рефлекторот на Godox AD-R6 приближно 7 Стандарден модификатор на светлината на Bowens Mount Light For Godox AD400Pro AD600B

DEN 351.84

Достапно.

? . Модел : Godox Ad-R6. Боја : црна. Монти : Боуенс. Материјал : алуминиум. Дијаметар : 7 ". За Bowens Mount Strobe Flash. Како што е Godox AD400 Pro AD600 Pro AD600 B AD600 BM MS200 MS300 SK400 II SK300 II итн. Исто така компатибилен со другите брендови Bowens Mount Strobe Flash. За Bowens Mount LED видео светло. Како што се Godox SL60 W, VL150, SL150 WII, SL300 WII LA150 D, LA150 BI, LA200 D, LA200 BI итн. Исто така компатибилен со другите брендови Bowens Mount Video Lights. Пакет вклучувајќи : . 1 x Godox AD-R6. 1 x крпа за чистење.

Детали

Избор на клиенти