Умбра Центар Тркалезно Ѕидно Огледало Со Гумена Рамка, Модерен Декор За Влезови, Тоалети, Дневни Соби И Многу Повеќе, 37-Инчен, Црн
Свеж

Умбра Центар Тркалезно Ѕидно Огледало Со Гумена Рамка, Модерен Декор За Влезови, Тоалети, Дневни Соби И Многу Повеќе, 37-Инчен,

DEN 0.67

Достапно.

Центарот е идеално огледало за области со голема трговија со луѓе како влезови и бањи. Неговата иновативна гумена рамка го прави поиздржлив од типичното ѕидно огледало и му дава модерен, индустријализиран изглед кој сигурно ќе му даде комплимент на секој декор. Различни од вашиот типичен ѕид огледало, Центри модерен, елегантен и оригинален дизајн има пресврт : гумен раб. Понекогаш сите потреби во просторијата се допир на неочекуваното за повторно да се чувствува свежо и возбудливо. Лесно За Инсталирање : ова големо, декоративно, модерно огледало е лесно да се инсталира и има жица за закачување слика на задната страна за монтирање. ПРАВИ МАЛА СОБА ДА ИЗГЛЕДА ПОГОЛЕМА : Додавањето големо огледало веднаш ја удвојува светлината и визуелната длабочина во мала просторија, правејќи го просторот да изгледа поголем. Воведувањето на ова парче во просторија со потрадиционални елементи за дизајн додава суптилен слој на текстура и добро се вклопува во посовремен простор.Бидејќи Центарот е голем и рефлексивен, тој отскокнува природна и вештачка светлина низ просторијата, помагајќи да се осветли дури и најтемниот простор.

Детали

Избор на клиенти