Vnzil 72 пакувачки комплет за скицирање на пакувања, уметнички материјали за уметници, почетници, возрасни, тинејџери, премиум уметнички комплет со 50 листови за скици,
Свеж

Vnzil 72 пакувачки комплет за скицирање на пакувања, уметнички материјали за уметници, почетници, возрасни, тинејџери, премиум

DEN 2.00

Достапно.

? Совршен подарок за цртање моливи - овој висококвалитетен комплет за моливи за цртање е совршен подарок за сите loversубители на уметноста. ? Охрабрете го комплетот за уметност за цртање на креативност-Ослободете ја вашата креативност со овој материјал за цртање сè-во-еден! Освен моливи, пакетот доаѓа и со корисни алатки како хартиени трупци, продолжение со моливи, нож, блок од шкурка, мачкан бришач, острилка и четка за бојадисување сè во компактен патент пакет, комплетен уметнички сет со лесно носење. Погоден е за тинејџери, возрасни, уметници, почетници, деца, хобисти, девојчиња и момчиња, тоа прави идеални материјали за уметност и занаетчиство поставени за Ноќта на вештерките, Божиќ, родендени, забави, Денот на благодарноста, Денот на вineубените или како враќање во училиште Набавува подарок. Без оглед дали сте почетник или професионален уметник, ние сме уверени дека нашите комплети за снабдување со уметност ќе ги надминат вашите очекувања. ? Поставени моливи за цртање со врвен квалитет - моливи направени од врвен квалитет и нетоксични материјали, бидејќи тие се со помала веројатност да се пробијат и се целосно безбедни за употреба од никого. Ние разбираме дека нашите клиенти сакаат производи кои не се само со највисок квалитет, туку се и безбедни, достапни и разновидни. ? 50 листови за скицирање на книги -во овој уметнички сет, ние исто така ја вклучуваме и книгата за скици од 50 листови што мери 5,5 x 8,2 инчи има спирално врзување и квалитетна хартија за да се прилагоди лесно и да доживееме многу мазно скицирање. Тоа ви овозможува непречено да ги цртате вашите внатрешни идеи. ? Лесно организирано и пријателско за патување, комплет- Уметничкиот комплет, исто така, доаѓа во компактен случај со патент, кој одржува сè организирано, може лесно да се вклопи во училишен ранец или торба за патувања го олеснува носењето на училиште, уметничка класа или куќа на пријател. На VNZIL, ние сме посветени на испорака на производи и услуги што не само што ги исполнуваат, туку ги надминуваат очекувањата на нашите клиенти. Дизајнирано со квалитетно јадро што гарантира дека е тешко да се пробие, лесно да се заостри и да се даде непречено искуство. На VNZIL, ние сме страсни што им нудиме на нашите клиенти најдобро кога станува збор за комплетите за снабдување со уметност.

Детали

Избор на клиенти