Екстра Долг Издржлив Кабел За Полнење, 3 Пакет 10FT USB ДО 90 Степени Кабел За Полнење Од Алуминиумска Легура Компатибилен Со iPhone 13/12/11/Pro/Xs Max/XS/XR/7/7Plus/X/8/8Plus/6S/6S плус/SE
Свеж

Екстра Долг Издржлив Кабел За Полнење, 3 Пакет 10FT USB ДО 90 Степени Кабел За Полнење Од Алуминиумска Легура Компатибилен Со

DEN 2.00

Достапно.

Наполнете со голема брзина на вашите уреди.€Издржливи Материјали : заплеткајте бесплатен Најлонски Плетен Молскавичен Кабел со алуминиумски конектор има долг животен век на свиткување. ●Висока Ефикасност● : Висококвалитетната Конзервирана бакарна жица го максимизира квалитетот на сигналот и ја зголемува издржливоста. Што добивате : 10ft*3pcs iphone кабел, Ако имате било какви прашања, не двоумете се да не контактирате. €Издржливи Материјали : заплеткајте бесплатен Најлонски Плетен Молскавичен Кабел со алуминиумски конектор има долг животен век на свиткување. Нашите технолошки тимови прават илјадници тестови за да обезбедат 100% безбедност.It поудобно и поудобно за играње игри, гледање видео, читање е-книги кога лежите на каучот или креветот додека се полните. Засилување На Лактот И Премиум Материјал : . ●Висока Ефикасност● : Висококвалитетната Конзервирана бакарна жица го максимизира квалитетот на сигналот и ја зголемува издржливоста. Ние ќе ви одговориме со задоволно решение во рок од 24 часа. ® Совршена Компатибилност : Компатибилност со i Phone SE (2 Gen) / 13/13 pro max/ 13pro/13mini/12 Pro Max / 12 Pro / 11 / 11 Pro / XS / XS Max / XR / X / 8 Плус / 8 / 7 Плус / 7 / 6s плус / 6 плус / 6 / 5s / 5c / 5 / i Pad Pro / i Pad Air / Air 2 / ipad Mini / Mini 2 / Mini 4 / ipad 4-ти Генерал / ipod допир 5-ти генерал / ipod nano 7-ми генерал и победи пилула+. Широка Компатибилност : . Синхронизација и .It поудобно и поудобно за играње игри, гледање видео, читање е-книги кога лежите на каучот или креветот додека се полните. Нашите технолошки тимови прават илјадници тестови за да обезбедат 100% безбедност. Зајакнувањето на лактот на интерфејсот и врвната најлонска плетена површина го прават овој кабел да не се истроши лесно како нормалниот. Компатибилен со i Phone 11/ Pro/MAX/X/XS/XS Max/8 Плус / 8 / 7 Плус / 7 / 6s плус / 6 плус / 6 / 5s / 5c / 5 / i Pad Pro / i Pad Air / Air 2 / i Pad mini / mini 2 / mini 4 /i Pod и многу повеќе. Уникатниот и специјализиран дизајн на приклучок со прав агол од 90 степени го прави поудобно кога играте телефонски игри и полнење во исто време. Синхронизација и .Посилниот и флексибилен Најлонски материјал е отпорен на стрес и истегнување. Ние ќе ви одговориме со задоволно решение во рок од 24 часа.Посилниот и флексибилен Најлонски материјал е отпорен на стрес и истегнување. ОСЛОБОДЕТЕ ГИ РАЦЕТЕ КОГА ИГРАТЕ ИГРИ!. Потрајни и Подолг живот. Покрај тоа, дизајнот на аголот го прави поудобно кога го држите телефонот долго време, не ја повредувајте раката.

Детали

Избор на клиенти