Осеа Океан Чистење | Негување Чистење Гел | Минерални Богата Миење На Лицето | Чиста Убавина Нега На Кожата | вегетаријанска &засилувач; Суровост-Слободен 5 мл
Свеж

Осеа Океан Чистење | Негување Чистење Гел | Минерални Богата Миење На Лицето | Чиста Убавина Нега На Кожата | вегетаријанска

DEN 1.33

Достапно.

Разбудете ја кожата и сетилата. Нашата рн балансирана формула ги отстранува површинските нечистотии, вишокот масла и нежно ексфолира за да ја минимизира појавата на порите. Алгите обезбедуваат хидратација богата со минерали за јасен, сјаен тен што можете да го видите и почувствувате.

Детали

Избор на клиенти