Олеј Чистење &засилувач; Негување Миење Раце Со Витамин Б3 + Хијалуронска Киселина, 10.1 Фл Оз
Свеж

Олеј Чистење &засилувач; Негување Миење Раце Со Витамин Б3 + Хијалуронска Киселина, 10.1 Фл Оз

DEN 239.84

Достапно.

ЧИСТИ И ХРАНИ : Олај Чистење И Негување Миење Раце Со Витамин Б3, Хијалуронска Киселина и мирис на јасмин чисти и навлажнува за видливо здрави раце. НАПРАВЕНИ СО СВЕЖИ МИРИСИ : Миризливи со смирувачки ноти на јасмин за искуство слично на бањата. ФОРМУЛИРАНО ОД ЕКСПЕРТИ ЗА ОЛЕЈ КОЖА : Натопено со # 1 дерматолог-препорачана навлажнувачка состојка, Плус Витамин Б3 и Хијалуронска Киселина, позната по тоа што додава хидратација и помага да се зајакне липидната бариера на кожата. 24-ЧАСОВНА ВЛАГА : Измијте ги бактериите и заклучете ја долготрајната влага за кожата со поздрав изглед. ПРОБАЈТЕ ЈА КОЛЕКЦИЈАТА : добро Се комбинира Со Олеј Навлажнувачки Серум За Раце и Олеј Навлажнувачка Маска за Раце и Олај Чистење и Негување Миење На Телото.

Детали

Избор на клиенти