Вонземјанин Магацин Метла Главата Метла Замена Само Метла Главата [Г]
Свеж

Вонземјанин Магацин Метла Главата Метла Замена Само Метла Главата [Г]

DEN 371.20

Достапно.

Замена само главата. Мека метла. Само одвртете ја рачката од старата глава и зашрафете ја во нова глава. Протресете или исплакнете метла по секоја употреба за да ги отстраните вишокот остатоци. За најдобри резултати, висат за чување. Лесно се вклопува под кабинети, фрижидер, каучи, греење на перваз, помеѓу и десно од работ на обликување на подот, под бирото и многу повеќе места. Димензии : 27х6см/ 10, 6х2, 4 инчи. Пакетот вклучува 1 метла глава. Бродови од Хонг конг. Лесно се вклопува под кабинети, фрижидер, каучи, греење на перваз, помеѓу и десно од работ на обликување на подот, под бирото и многу повеќе места. Замена само главата. Не вклучува рачка. Само одвртете ја рачката од старата глава и зашрафете ја во нова глава. Протресете или исплакнете метла по секоја употреба за да ги отстраните вишокот остатоци. За најдобри резултати, висат за чување.

Детали

Избор на клиенти