Силиконски Бебешки Плакат За Храна Силиконски Еднократно Патување За Еднократно Патување За Деца Мали Вечера и Силиконски Капаци За Тенџериња И Тави Силиконски К?
Свеж

Силиконски Бебешки Плакат За Храна Силиконски Еднократно Патување За Еднократно Патување За Деца Мали Вечера и Силиконски Капаци

DEN 2.67

Достапно.

Qw 100% СИЛИКОН ЗА ХРАНА ОД ТИПОТ АНДИКЕН детска подлога е изработена од 100% најдобар квалитет, силикон за храна кој е без БПА, БПС, ПВЦ, Олово, Латекс и фталати.Залихите за хранење бебиња подлоги децата обезбедуваат чиста и безбедна површина за јадење за вашите kids.So можете да бидете сигурни дека вашите деца се 100% безбедни и заштитени од контакт со штетни токсични материјали од страна на подлогата. Qurvortable И ЛЕСЕН за НОСЕЊЕ ● нашата подлога за бебешки места е исклучително лесна и компактна што ви овозможува да носите душек за хранење патувања каде и да одите и никогаш повеќе нема да морате да се чувствувате непријатно поради нередот предизвикан од вашето мало бебе додека јадете, силиконскиот подлога е совршен за вечери надвор и патување.Пренослив подлога со вградена лажичка фаќа неред храна за да спречи паѓање и секогаш одржувајте ги бирото и подот чисти. Questle ЛЕСНО ДА СЕ ЧИСТИ и ИСУШИ ● детските подлоги што не се лизгаат се безбедни за миење садови, лесни за чистење и сушење со вода со сапуница, подлогата за деца во голема мера ви заштедува време и енергија со ова мора да има детска подлога. Qulicon bowl cover вкупно 5 Големини-4 инчи, 6 инчи, 8 инчи, 10 инчи и екстра големи силиконски капаци од 12 инчи за складирање храна ќе одговараат на речиси се,како Што Се Чинии, Тенџериња, Тави, Садови,Чинии,Тегла За Шолја За Кафе итн.Силиконските капаци за тенџериња и тави се одлични за готвење и печење .Исто така силиконски тенџере покрива совршено и безбедно употреба За Микробранова Печка, Шпорет, Печка, Фрижидер И Замрзнувач Безбедно. Силиконскиот капак опфаќа издржува температури од -40 Степени F до 446 Степени F. f. q_ НАЈДОБРА УПОТРЕБА ЗА МИКРОБРАНОВА печка q-микробранова сад покрие безбедно зграпчува и исклучително корисна употреба во microwave.No повеќе прскања во микробранова печка или вриење,нема повеќе борба со пластична фолија или силиконски капаци за истегнување! Капакот за храна во микробранова печка завршува со чистење на прскање во микробранова печка.

Детали

Избор на клиенти