Киопертар Производител На Храна За Бебиња СО Торбичка ОД 10 ПАРЧИЊА, Станица За Стискање Храна За Бебиња Производител На Свеж Овошен Сок Цедалка За Пире со Кеси За С?
Свеж

Киопертар Производител На Храна За Бебиња СО Торбичка ОД 10 ПАРЧИЊА, Станица За Стискање Храна За Бебиња Производител На Свеж

DEN 0.33

Достапно.

Нелизгачка Основа : основата што не се лизга може да се измие во машина за миење садови, а можете да ја користите кога ќе излезете. Практично За Употреба : Нема потреба од приклучување или напојување, можете да исцедите овошен сок и зеленчук и лесно да направите храна за вашето бебе. Лесно За Држење : мекиот гумен цедалка е лесен за држење, мал по големина и лесен за носење. 10 ПАРЧИЊА Торбички : Испорака на 10 торбички за шишиња за шишиња за повеќекратна употреба. Лесно Складирање : цедалката за храна за бебиња може да се користи во секое време и е погодна за складирање по стискање. Производител на Храна за бебиња СО Торбичка ОД 10 ПАРЧИЊА, Станица За Стискање Храна За Бебиња Производител На Свеж Овошен Сок Стискач На Пире Со Вреќи За Складирање За Повеќекратна Употреба За Складирање Закуски Карактеристика : големина На Производот : 23х13х9, 5см/9, 06х5, 12х3, 74бој : Црвен Материјал : АБС нето тежина : 0,4 кг/0,88 фунти Бруто тежина : 0,46 кг/1,01 фунти Големина На Пакување : 24Х13, 5х10см/9, 45х5, 31х3, 94опис : нелизгачка основа : Основата Што не Се Лизга може да се измие во машина за миење садови, а можете да ја користите кога ќе излезете.Практично За Употреба : Нема потреба од приклучување или напојување, можете да исцедите овошен сок и зеленчук и лесно да направите храна за вашето бебе.Лесно За Држење : мекиот гумен цедалка е лесен за држење, мал по големина и лесен за носење.10 ПАРЧИЊА Торбички : Испорака на 10 торбички за шишиња за шишиња за повеќекратна употреба.Лесно Складирање : цедалката за храна за бебиња може да се користи во секое време и е погодна за складирање по стискање.Содржина на пакетот : 1x пире стиска10x комплементарни кеси за храна.

Детали

Избор на клиенти