Hirate Навој Матични Тркалца 3/8 - 16UNC Со Сопирачка, Во собата на 4 Тешки 2.5 Вртливата Тркалце Со Заклучување Безбедност За Колички Работна Маса Колички Со Хексадецимален
Свеж

Hirate Навој Матични Тркалца 3/8 - 16UNC Со Сопирачка, Во собата на 4 Тешки 2.5 Вртливата Тркалце Со Заклучување Безбедност

DEN 1.67

Достапно.

*Должина на обетка : 0,79"(20мм). *Ширина На Тркалото : 0,87". 2) со сопирачка, ефикасно за запирање и фиксирање на уредот и спречување да се движи за да ги повреди другите. *Тркало Материјал : Полиуретан. *Заграда : Висококвалитетен челик - галванизација. * Двојно Лежиште : челичен топчест лежиште . ГОЛЕМИНА НА ЦАРСКОТО СТЕБЛО : Нашиот тркалце е стандарден 3/8" со 16 ТПИ, Груб Конец( САД), дијаметарот на обетката е 3/8" , а должината на обетката е 0,79"(20мм), ако вашиот штекер за стебло Е МЕТРИЧКИ М10, овој тркалце е некомпатибилен. ТРКАЛЦА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ од 2,5 ИНЧИ : комплетот тешки тркалца од 4 со сопирачка има дизајн за заклучување што може да ја сопира ротацијата само на тркалцето, но стеблото се уште е подвижно за насока. ЗАШТИТЕТЕ ГИ ВАШИТЕ ПОДОВИ : Нашиот рицинус има издржлив и мек полиуретански гумен слој што ги тера лесно да се лизгаат на секаков вид под. Тие апсорбираат шок и вибрации, заштитувајќи ги вашите подови од гребнатини и траги. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : Овие тркалца може да се користат за мноштво апликации, Вклучувајќи : Куќишта За Летање, Кутии Со Инструменти, Кукли, Кутии За Алати, Лесни Машини, Штандови За Опрема, Мобилни Работни Станици, Звучници, Кабинети, Штандови, Засилувачи, Електрични Куќишта, Мебел итн. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : пакетот доаѓа со неколку Шестоаголни Ореви. Секој тркалце ќе биде поддржан Од Хират со доживотна гаранција за замена бесплатно. Без оглед на причината, за какви било сомнежи, само контактирајте не слободно во секое време.

Детали

Избор на клиенти