Етерично Масло За Кревање задник, 2 парчиња Есенцијално Масло За Колкови Колкови Негување Затегнување Масажа Есенцијално Масло За Жените Повторно Да Одат Самоувер
Свеж

Етерично Масло За Кревање задник, 2 парчиња Есенцијално Масло За Колкови Колкови Негување Затегнување Масажа Есенцијално Масло

DEN 114.72

Достапно.

ДОБРА ХЕРМЕТИЧНОСТ : маслото од задникот има добра херметичност, што може да го зачува квалитетот на есенцијалните масла и да избегне испарување со масло за носење за да ја хидрира сувата кожа за тен со здрав изглед.Двапати дневно, земете 5 капки есенцијално масло, директно нанесете на задник, Масирајте околу 10 минути, оставете да остане додека не се апсорбира целосно. СИЛНА ПРОПУСТЛИВОСТ : Обезбедете длабока пенетрација на основната исхрана, активирајте го обновувањето на колагенот, поправете ги оштетените клетки на кожата и спречете доделување.Маслото од задникот има силна пропустливост, а пропустливоста на есенцијалните масла е побрза од обичните материјали за нега на кожата за да го смири вашето расположение и да ја нахрани вашата кожа.Не треба да се грижите дали маслото за подигнување задник ќе биде размаска. БЕЗБЕДНО ЗА УПОТРЕБА : маслото за задникот е направено од природни материјали, што е безбедно за употреба и може да се користи со сигурност за повторно самоуверено одење во толпата.Ќе блеснете со тоа што ќе бидете во центарот на вниманието за сите. МАЛА ТЕЖИНА : маслото за задникот е мало по големина, лесно за носење, погодно за семејна и патничка употреба.Можете да го користите маслото за подигнување на задникот постојано без да влијаете на вашите аранжмани за патување и патување. ПОПРАВКА НА КЛЕТКИТЕ на КОЖАТА : маслото од задникот е корисно за обезбедување основни хранливи материи, активирање на обновување на колагенот и поправка на оштетените клетки на кожата.Зајакнете ја апсорпцијата на хранливи материи од клетките на задникот, подобрете ја ефикасноста на внесување хранливи материи и на тој начин имате ефект на кревање на задникот.

Детали

Избор на клиенти