Египет мумиј Ноќта на вештерките вампир хорус спиење за очите штит мека ноќно слепење на сенка на сенка
Свеж

Египет мумиј Ноќта на вештерките вампир хорус спиење за очите штит мека ноќно слепење на сенка на сенка

DEN 415.84

Достапно.

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за обем на главата 45-55 см / 17,7-21,7 инчи толпа. Погоден за различни видови на прилики.; -Мапродуцирана прилагодлива еластична лента : нежна, без болка, лесна за прилагодување на главата, нема да ја затегнете косата или перницата за прицврстување. Погоден за различни видови на прилики. Подобна прилагодлива еластична лента : нежна, без болка, лесна за прилагодување на главата, нема да ја затегнете косата или перницата за прицврстување.Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за обем на главата 45-55 см / 17,7-21,7 инчи толпа. -Фитирајте за патување, работа, јога итн.Материјал : Полиестерска памучна пакет Количина : 1 x Mask Keywords : Перница за очи, Ноќта на вештерките, очите, Хорус, засенчување, чудовиште, дом, живот, спиење, одмор , работа, службена должност сака да ги донесе идеите на сите во реалност.

Детали

Избор на клиенти