Шарен мировен симбол антивоен образец за спиење на очите штит мека ноќ за слепите сенка на сенка
Свеж

Шарен мировен симбол антивоен образец за спиење на очите штит мека ноќ за слепите сенка на сенка

DEN 415.84

Достапно.

Подобна прилагодлива еластична лента : нежна, без болка, лесна за прилагодување на главата, нема да ја затегнете косата или перницата за прицврстување. Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за обем на главата 45-55 см / 17,7-21,7 инчи толпа. Карактеристики : -добар ефект на засенчување.; -Мапродуцирана прилагодлива еластична лента : нежна, без болка, лесна за прилагодување на главата, нема да ја затегнете косата или перницата за прицврстување. Материјал : полиестерски памук. Погоден за различни видови на прилики. -Фитирајте за патување, работа, јога итн. -Најлета алатка за спиење : Добар помошник за да го елиминирате заморот. Количина на пакет : 1 x маска за очи.; -Нев притисок врз очите, ви овозможува да трепкате слободно и да не ја допирате шминката за очи.; -Мапродуцирана прилагодлива еластична лента : нежна, без болка, лесна за прилагодување на главата, нема да ја затегнете косата или перницата за прицврстување. Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живот. Можете лесно да најдете различни производи со посебни слики за дизајн во Diy Thinker. ; -Фит за патување, работа, јога итн. Карактеристики : -добар ефект на засенчување. Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за обем на главата 45-55 см / 17,7-21,7 инчи толпа.Класификација : маска за очи, ноќно слепило, засенчување на засенчување.

Детали

Избор на клиенти