АПТИ Лаванда Желе Маска, САМ Спа Домашна Маска За Лице, Олеснување На Порите Излупете Ја Маската За Лице, Отстранете Ги Црните Точки, Длабоките Чисти Пори, Против ст?
Свеж

АПТИ Лаванда Желе Маска, САМ Спа Домашна Маска За Лице, Олеснување На Порите Излупете Ја Маската За Лице, Отстранете Ги Црните

DEN 319.84

Достапно.

Маска За пилинг : користи различни природни состојки за убавина; маската е кристално чиста, богата со различни хранливи состојки, длабоко ја хидрира и ја храни кожата; маската во прав може да ја направи кожата мека и мазна, да ја подигне и затегне и да ги намали фините линии. Пилингот од лицето има ефекти на адсорпција на нечистотија, длабоко чистење, подобрување на тонот на кожата и намалување на порите. Лесен за употреба : Истурете 1 пакет 15гр прашок за маска од зелен чај во сад за мешање, додадете 25мл вода (прашокот за маска може да се прилагоди по потреба, 15гр прав со 25мл вода), мешајте додека не стане желе и нанесете го рамномерно на лицето, нежно излупете ја маската по 20-30 минути, кожата е сјајна. Заштедете пари : оваа маска за лупење кафе макарон може да БИДЕ САМА дома, додавајќи исхрана според вашите сопствени потреби, за да задоволите различни типови кожа, а цената на маската во прав е помала и похигиенска и безбедна. Погоден За Целата Форма На Лице : маската во прав може да се обликува послободно, да создаде вакуумска заптивка на кожата и сеопфатно да се грижи за вашата кожа. Употребата не е ограничена само на лицето, туку може да се користи и на надворешни површини како што се нозете, пазувите итн. Внимание : 1. Само за надворешна употреба. 2. Избегнувајте контакт со очите. 3. Чувајте подалеку од дофат на деца. 4. Прекинете ја употребата ако се појават знаци на иритација или осип. Ве молиме контактирајте не со какви било прашања во врска со овој производ.

Детали

Избор на клиенти