Плажа флип-апостолки Смешно спиење маска за очи мек заслепено око со прилагодлива лента за ноќни очила за мажи за жени
Свеж

Плажа флип-апостолки Смешно спиење маска за очи мек заслепено око со прилагодлива лента за ноќни очила за мажи за жени

DEN 0.33

Достапно.

Полиестер. Материјал : Оваа смешна маска за очи за спиење е изработена од полиестер, дише и удобно, лесен и лесен за носење, ефикасно засенчување, помагање во спиењето и олеснување на заморот на очите. Направени во САД или увезени. Прилагодлива : Оваа маска за очи користи удобна, прилагодлива и без болка, која нема да се движи или испаѓа кога спиете, таа е многу лесна и многу погодна за вашето лице, можете да ја носите да спиете, да се концентрирате или да медитирате јога. Материјал : Оваа смешна маска за очи за спиење е изработена од полиестер, дише и удобно, лесен и лесен за носење, ефикасно засенчување, помагање во спиењето и олеснување на заморот на очите. Направени во САД или увезени. Повод : Оваа ноќна сенка нема притисок врз очите и ви обезбедува удобна околина за спиење, може да се користи за секојдневен домашен ручек, хотели, авиони, активности за проширување, канцеларии, итн. Полиестер. Мека и удобна : Ова е многу лесна, пријателска за кожата, мека и нема да предизвика притисок врз очите, ткаенината што може да се дише е удобно за носење, кога ќе заспиете, тешко може да почувствувате што носите, оваа маска за спиење помага Брзо влегувате во спиење. Мека и удобна : Ова е многу лесна, пријателска за кожата, мека и нема да предизвика притисок врз очите, ткаенината што може да се дише е удобно за носење, кога ќе заспиете, тешко може да почувствувате што носите, оваа маска за спиење помага Брзо влегувате во спиење. Прилагодлива : Оваа маска за очи користи удобна, прилагодлива и без болка, која нема да се движи или испаѓа кога спиете, таа е многу лесна и многу погодна за вашето лице, можете да ја носите да спиете, да се концентрирате или да медитирате јога. Повод : Оваа ноќна сенка нема притисок врз очите и ви обезбедува удобна околина за спиење, може да се користи за секојдневен домашен ручек, хотели, авиони, активности за проширување, канцеларии, итн. Одличен подарок : Оваа модна печатена маска за спиење со прилагодлива лента може да се користи како помош за спиење, таа е мека, флексибилна и еднократна употреба, тоа е совршен Божиќен подарок за вашите најблиски да уживаат во совршен сон што го заслужуваат. Маска за спиење со прилагодлива лента за жени мажи мека и удобна маска за очи за патувања за патна канцеларија дома ноќна очила.

Детали

Избор на клиенти