Intelex Warmes Curly Eye Mask, Sage Green
Свеж

Intelex Warmes Curly Eye Mask, Sage Green

DEN 367.20

Достапно.

Маска за кадрави очи. Боја : Sage Green. Маските за очите се микробранови и нежно миризливи со француска лаванда за крајна удобност и релаксација. Едноставно загрејте во микробранова печка 30 секунди за мирен ноќен сон или разладување во замрзнувачот за да ги подмладите уморни очи. Од нашите ангажирани дизајни, луксузни ткаенини, лаванда фарми во Прованса, прифатлива цена, најсовремени објекти за производство на уметност, беспрекорен безбедносен запис и добротворни налози, сè што правиме е со вашата удобност во умот. Повеќе од 25 години бевме верни на ова верување и се чувствуваме благословени за милиони луѓе што ги допревме. Од основањето на нашата компанија, продажба на целосно микробранова, француска лаванда и органско исполнето топлинско пакување, до денес, со стотици целосно загреани полнети животни и велнес подароци, Wermies го поставува стандардот за удобност и велнес. Не е никаква тајна дека се сакаат топлините низ целиот свет. Ве покануваме да ја доживеете удобноста на вжештените и да станете дел од нашето големо удобно семејство!.

Детали

Избор на клиенти