ДА ЖИВОТОТ 2 Парчиња Ски Маска, Балаклава Маска За Лице За Мажи И Жени – Скијање, Аикидо, мотоцикл &засилувач; Ув Заштита
Свеж

ДА ЖИВОТОТ 2 Парчиња Ски Маска, Балаклава Маска За Лице За Мажи И Жени – Скијање, Аикидо, мотоцикл &засилувач; Ув Заштита

DEN 159.84

Достапно.

Млечни Влакна. Увезени. Затворање на повлекување. Миење Раце Само. Цела Година Пријателски : Без разлика дали сте пешачење, велосипедизам, мотоциклизам, планинарење, скијање, лизгање или други спортови во која било сезона, оваа мултифункционална маска ги исполнува условите за супериорна заштита од ветер и временски услови околу главата и вратот. Разновидност : нашата балаклава може да се носи како полумаска, пиратска маска, потопла глава, потопла врата, нинџа качулка или целосна балаклава. Тој е доволно разноврсен за да ги надополни вашите очила, кацига и опрема за скијање. Достапни се повеќе Избори : Дизајнирана во минималистичка унисексesетика, нашата балаклава е погодна за мажи и жени. Доаѓа и во бројни бои. Удобен Допир : Направен Од Млечни Влакна, обезбедува целодневна удобност со тоа што ве одржува топло и суво. Извонредни Перформанси При Употреба : висококвалитетниот материјал работи многу добро при отстранување на влага и брзо сушење, обезбедувајќи ви целодневна удобност.

Детали

Избор на клиенти