Мери Кеј? Камшик Љубов Маскара ВО ЦРНО
Свеж

Мери Кеј? Камшик Љубов Маскара ВО ЦРНО

DEN 195.20

Достапно.

Чиста дефиниција и точна количина на волумен. Новата флексибилна четка за дефинирање и уникатната долготрајна формула за брзо сушење ги нагласуваат дури и најситните трепки. Офталмолог-тестиран. Погоден за носители на контактни леќи и чувствителни очи.

Детали

Избор на клиенти