01 Билијард Нето Заграда, Силна Билијард Нето Агол, Железо За Билијард Клуб Слободно Време Место
Свеж

01 Билијард Нето Заграда, Силна Билијард Нето Агол, Железо За Билијард Клуб Слободно Време Место

DEN 207.84

Достапно.

Нето. Комплет од 6 парчиња железни лавици за стандардни маси за базен, четири за агли и два за страна. Погоден за билијард клубови или други места за одмор и забава за одредување на базен маса нето. Изработен од висококвалитетен железен материјал, што го прави цврст и издржлив, има долг работен век. Железната рамка може да се забрави на страната на водечката шина, што е многу лесна за употреба. Совршен додатоци, може да се користи за замена на додатоци кои фиксна билијард маса агол торба. Нето. Комплет од 6 парчиња железни лавици за стандардни маси за базен, четири за агли и два за страна. Погоден за билијард клубови или други места за одмор и забава за одредување на базен маса нето. Изработен од висококвалитетен железен материјал, што го прави цврст и издржлив, има долг работен век. Железната рамка може да се забрави на страната на водечката шина, што е многу лесна за употреба. Совршен додатоци, може да се користи за замена на додатоци кои фиксна билијард маса агол торба. Функција : 1. Комплет од 6 парчиња железни лавици за стандардни маси за базен, четири за агли и два за страна.2. Совршен додатоци, може да се користи за замена на додатоци кои фиксна билијард маса агол торба.3. Железната рамка може да се забрави на страната на водечката шина, што е многу лесна за употреба.4. Погоден за билијард клубови или други места за одмор и забава за одредување на базен маса нето.5. Изработен од висококвалитетен железен материјал, што го прави цврст и издржлив, има долг работен век.Спецификација : Тип На Ставка : Држач За Џеб За Маса За Базен Материјал : Железна Боја : Како Што Е Прикажано На Сликата Тежина : Прибл. 172.0 g/6.1 Oz Пакет Листа : 6 x Базен Маса Џеб Заградата.

Детали

Item Type:
 Pool Table Pocket Bracket
Material:
Iron
Color:
As Picture Shown
Weight:
Approx. 172.0g/6.1oz
Package List:
6 x Pool Table Pocket Bracket :

Избор на клиенти