Пиштол За Терапија Со Длабоки Ткивни Мускули за Спортисти, Масажер За Ударни Мускули На Телото со 30 Брзини, 10 Видови Глави За Масажа, Рачен Масажер За Олеснување На ?
Свеж

Пиштол За Терапија Со Длабоки Ткивни Мускули за Спортисти, Масажер За Ударни Мускули На Телото со 30 Брзини, 10 Видови Глави

DEN 3.33

Достапно.

Моќен Мултифункционален Пиштол За Масажа : Пиштолот за масажа Безжична Фасција без Глава длабоко ја ублажува вкочанетоста на мускулите обезбедувајќи моќна ударна терапија за масажа. Може да го подобри целокупното здравје на меките ткива на телото, да спречи воспаление предизвикано од адхезија помеѓу фасцијата и мускулите. Моќниот масажер е погоден за секого, од професионални спортисти до рекреативни посетители на теретана. 10 ГЛАВИ ЗА МАСАЖА : Масажерот за мускули со длабоко ткиво На Главата доаѓа со 10 глави за замена и рачен дизајн ви овозможуваат да стигнете до секој мускул. 10 глави за масажа за да ги задоволат сите потреби за релаксација на мускулите. обезбедува релаксирачко искуство со масажа.Активирајте ги мускулите. во голема мера го намалуваат времето за обновување на мускулите. 30 Режими и Лцд Екран На Допир : овој пиштол за масажер прифаќа висококвалитетен мотор, има 30 Прилагодлив режим на вибрации. Можете да ја прилагодите фреквенцијата според различните делови на масажата.калапот со висока прецизност цврсто ги поврза главата на машината и телото, Нашиот ударен масажер опремен со лцд екран на допир што покажува нивоа на брзина.Можете лесно да ја најдете амплитудата на вибрации што најмногу ви одговара. Моќен и Многу Тивок : Уживајте Во пиштолот за масажа на длабоко ткиво и поправете ги мускулите во релаксирачка тишина. Пиштолот За Масажа чолас е развиен со мотор со низок шум. Со 25 db најнова технологија за намалување на бучавата и мотор со висок вртежен момент. Практично работење со една рака со удобен зафат. Слободно користете го без да се грижите дали ќе ги вознемирите другите. Долго Работно време : Обезбедува работно време од 6 часа. Ако на екранот се појави" Е1", ова е механизмот за заштита на батеријата на пиштолот за масажа. Ве молиме контактирајте не. Најдобри Подароци За Жени Мажи Мамо Тато.

Детали

Избор на клиенти