СИНА Смарагдно Зелена Кадифена Ткаенина Тркач На Маса. 5 Двор Кадифе Тркачи За Маса. Тркач на Кадифена Маса со Наредени Рабови. Рашири Кадифе Маса Тркачи. Свадба Мас?
Свеж

СИНА Смарагдно Зелена Кадифена Ткаенина Тркач На Маса. 5 Двор Кадифе Тркачи За Маса. Тркач на Кадифена Маса со Наредени Рабови.

DEN 1.33

Достапно.

? Задебелени, Богати Бои : Нашата ткаенина за истегнување од кадифе е достапна во Правлива Роза, Темносина, Бургундска, Смарагдно Зелена и Црна боја. ? 80% Полиестер, 20% Спандекс : тоа е убава еластична алтернатива на смачкана кадифена ткаенина, велур материјал и кадифе што не се протега и изгледа високо, како и разноврсна за работа. ? Задебелени, Богати Бои : Нашата ткаенина за истегнување од кадифе е достапна во Правлива Роза, Темносина, Бургундска, Смарагдно Зелена и Црна боја. ? Елегантен Допир : Сините Тркачи на Кадифена Маса се смели и луксузни со завршени рабови и континуирана беспрекорна должина, така што ќе можете да го завесите патот до друг успешно украсен настан! И со наредени рабови нема да имате стотици лабави нишки или завиткани рабови кога ќе пристигнат гостите. Беспрекорно и подредено, за да можете да го користите како за тапацир, завеси, облека или да создадете луксузна позадина на вашиот настан што совршено одговара на вашиот тркач на маса. ? Доаѓа Со Торба За Складирање : овој кадифен тркач може да се пере рачно, без брчки и доаѓа со торба за складирање со патент за да можете да ја одржувате чиста за повеќе настани! Дизајниран во Лос Анџелес, Калифорнија сад секој тркач на широка маса, исто така, доаѓа со 2-Годишна Гаранција и Сино ветување за луксузен настан. ? Доаѓа Со Торба За Складирање : овој кадифен тркач може да се пере рачно, без брчки и доаѓа со торба за складирање со патент за да можете да ја одржувате чиста за повеќе настани! Дизајниран во Лос Анџелес, Калифорнија сад секој тркач на широка маса, исто така, доаѓа со 2-Годишна Гаранција и Сино ветување за луксузен настан.Кадифена Ткаенина. Сина Кадифена Маса Тркачи за Свадби и Други Настани. ? 80% Полиестер, 20% Спандекс : тоа е убава еластична алтернатива на смачкана кадифена ткаенина, велур материјал и кадифе што не се протега и изгледа високо, како и разноврсна за работа. Има боја за сите настани! Тушеви за бебиња, Квинсанера, невестински туш, украси за свадбена маса, банкети, Божиќ, годишнина или декорација на свршувачка и многу повеќе!. Наредени рабови и не кршење. Кадифена Ткаенина.

Детали

Избор на клиенти