Машка маичка за маички со 3-тина маички
Свеж

Машка маичка за маички со 3-тина маички

DEN 412.00

Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинска миење. Машка екипа за секојдневен активен начин на живот. Редовно вклопување : Пошироко на телото, со права силуета. Класичен удобност : Екипажот ја одржува својата форма. Подобро памук : Нашите памучни производи поддржуваат поодржливо земјоделство со памук. Обичната удобност се среќава со класичен стил. Оваа маица за мажи „Адидас“ има градба на сите судови што е супер мека. Се сече малку широко за полесно движење и има класичен екипаж за да помогне во одржувањето на својата форма. 3-ленти на ракавите го комплетираат изгледот.

Детали

Избор на клиенти