Под оклопна машка маичка за машка маичка со долги ракави на градите
Свеж

Под оклопна машка маичка за машка маичка со долги ракави на градите

DEN 479.20

Достапно.

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Супер-мека, ткаенина од памучна мешавина обезбедува целодневна удобност. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Јака со ребрести. Супер-мека, ткаенина од памук, обезбедува целодневна удобност. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Јака со ребрести.

Детали

Избор на клиенти